Polski Gabinet Logopedyczny i Neurologopedyczny Sylabami stale powiększa swoja ofertę i rozszerza swoją działalność na kolejne miejsca w Irlandii.

Oferujemy m.in konsultacje oraz terapię logopedyczną i neurologopedyczną, zajęcia logopedyczne i naukę czytania z logopedą dla dzieci od trzeciego roku życia.

• diagnoza rozwoju funkcji poznawczych (test SON-R-2-8);
• terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej;
• nauka mówienia, czytania i pisania po polsku dla dzieci od 3 roku życia;
• wczesne wspomaganie rozwoju dziecka;
• terapia dzieci z wadami wymowy;
• terapia dysleksji;
• usprawnianie techniki czytania dla dzieci, które mają problem z opanowaniem tej umiejętności;

Dostępne są rezerwacje między 10:00 a 20:00.

Można umawiać się telefonicznie (+44 7809358555), pisząc email ([email protected]) lub kontaktując się przez nasz fanpage (facebook.com/Sylabami).

Cennik i obowiązujące zasady rezerwacji.

Stacjonarnie:

Online:

1. Opłatę za konsultację w wysokości 50% należy uiścić w dniu umówienia wizyty. Pozostałą część należy wpłacić najpóźniej w dniu wizyty.
  2. W razie odwołania wizyty później niż 24 godziny przed spotkaniem, zaliczka w wysokości 50% nie podlega zwrotowi.
  3. Opłatę za regularną, cotygodniową terapię/zajęcia należy uiścić z góry za cały miesiąc.
  4. W przypadku odwołania spotkania do 24h przed planowaną wizytą zajęcia będą odrobione w innym terminie stacjonarnie lub online.
  5. Jeśli wizyta zostanie odwołana w czasie krótszym niż 24 godziny przed planowanym spotkaniem lub nie pojawienia się na wizycie opłata przepada.
    (W razie nagłych sytuacji losowych, należy skonsultować się telefonicznie z terapeutą).
  6. Po odwołaniu spotkania przez prowadzącego zajęcia mogą być zorganizowane w innym terminie lub opłata zostanie zwrócona.
  7. Wizyty nieregularne, umawiane raz na jakiś czas są traktowane jako konsultacje i podlegają opłacie według cennika.