i wiedza o Polsce

Korepetycje indywidualne;
stacjonarne i online

Język polski, literatura, historia, geografia, kultura i sztuka. Zajęcia  dla dzieci  umiejących czytać po polsku; rozwijające umiejętności językowe i kształtujące tożsamość narodową.

Spotkania prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych metod nauczania. Możliwe jest dopasowanie tematyki i metod zajęć w zależności od potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców.

Są to spotkania co najmniej 30-minutowe; minimum dwa razy w miesiącu; z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i z aktywnym udziałem dziecka.

Zajęcia są przygotowywane i prowadzone przez nauczyciela dyplomowanego języka polskiego i informatyki z wieloletnim stażem pracy w szkołach podstawowych i gimnazjum w Polsce oraz w polskich szkołach za granicą.

0 + lat
doświadczenia w edukacji
0 + lat
nauczania zdalnego
0 +
zadowolonych uczniów
0 +
szkoleń, kursów, warsztatów...
język polski i wiedza o Polsce

KOREPETYCJE STACJONARNE W NEWRY

Spotkania bezpośrednie w Polskim Gabinecie Logopedycznym w Newry.
język polski i wiedza o Polsce

KOREPETYCJE ONLINE

Z dowolnego miejsca na świecie z wykorzystaniem najlepszej technologii.
Jeśli jeszcze nie masz pewności, czy na pewno chcesz zapisać dziecko, nie pasują Ci dostępne terminy lub chcesz zrobić to w przyszłości – zapisz się na listę oczekujących/zainteresowanych.
Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej w celu omówienia możliwości lub odpowiedzi na twoje pytania.

Poznaj współautorów i prowadzących nasze zajęcia

Najmilszy awatar w sieci:)

Dyplomowany nauczyciel języka polskiego, informatyki i wiedzy o Polsce.

Logopeda; nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

Szukasz ciekawych zajęć dla swojego dwujęzycznego dziecka?

Poszukaj propozycji na uczymy.live.

schoolgirl and schoolboy with backpacks and books, isolated on white