Polska Szkoła to działająca nieprzerwanie od 2007 roku informacyjna witryna internetowa związana z edukacją polonijną, a szczególnie z nauczaniem i kształtowaniem tożsamości narodowej polskich dzieci w Irlandii Północnej.

Początkowo była tworzona z myślą o Polskiej Szkole Sobotniej w Belfaście, w latach 2008-2010 pełniła przejściowo funkcję platformy edukacyjnej dla szkół w Irlandii Północnej i Szkocji. Od roku 2010 funkcjonowała głównie jako nieoficjalna strona Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry, będąc głównym medium do prezentowania osiągnięć placówki, realizowania wielu przedsięwzięć medialnych i pełniąc rolę pośrednika we współpracy z różnymi podmiotami. W 2021 Zarząd PSU Newry zrezygnował ze współpracy i odtąd służymy wymianie informacji i ofert związanych z edukacją polskich dzieci za granicą, oferujemy prywatne zajęcia stacjonarne i online we współpracy z Polskim Gabinetem Logopedycznym.

Reprezentantem witryny w przestrzeni społecznościowej jest fanpage PolskaSzkola. Jest to miejsce wymiany informacji, doświadczeń i materiałów pomiędzy nauczycielami, rodzicami i uczniami.