Search
Close this search box.

     Chcesz otrzymać dla swojego dziecka 7 darmowych lekcji z języka polskiego lub wiedzy o Polsce?

    Zajęcia po polsku stacjonarnie i online Proponujemy profesjonalne zajęcia w języku polskim dla dzieci od 7 roku życia – online lub stacjonarnie. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby twoje dziecko lepiej mówiło, czytało i pisało po polsku, łatwiej wypowiadało się w języku swoich bliskich, wzbogaciło swój zasób słownictwa; czy po prostu, by przygotowało się do egzaminów lub było gotowe, aby kontynuować naukę w Polsce; nasze lekcje będa w tym bardzo pomocne.

Do 31 grudnia 2023 możesz uzyskać do 7 bezpłatnych lekcji, jeśli zamówisz na rok 2024 jeden z naszych pakietów zajęć.


Dla osób, które do końca bieżącego roku wykupią odpowiedni pakiet lekcji na 2024 rok, oferujemy:


Oferta przeznaczona jest dla nowych i obecnych klientów, którzy chcą skorzystać z następujących zajęć indywidualnych:


 

Obecna cena jednostkowa:

Contact to Listing Owner

Captcha Code