Prowadzimy zajęcia stacjonarne u siebie, w wynajętych lokalach lub w domu ucznia.
Pracujemy także online.

Dostarczamy materiały dydaktyczne na zajęcia i do pracy w domu oraz oferujemy darmowe konsultacje z rodzicami.

Spotkania prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych metod nauczania.
     Możliwe jest dopasowanie tematyki i metod zajęć w zależności od potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców.

Rodzaje zajęć:

• Darmowe zajęcia/konsultacje*

Bezpłatne, jednorazowe spotkanie dla zainteresowanych moimi zajęciami i stosowanymi metodami, które nie zobowiązuje do kontynuowania zajęć.

• Ocena potrzeb dziecka w zakresie nauki czytania i mówienia w języku polskim.

• Badanie lateralizacji oka, ucha, nogi i ręki.

• Wskazówki dla rodzica.

• Ewentualne zaplanowanie zajęć.

* Spotkania odbywają się w moim gabinecie w Newry. Możliwy jest bezpłatny dojazd do domu dziecka w promieniu 15 mil.
      W przypadku większej odległości proszę o kontakt.

Darmowe zajęcia konsultacje

• Nauka czytania i mówienia po polsku

Od 3 roku życia dla dzieci dwujęzycznych, a także słabo mówiących lub niemówiących po polsku.

• Indywidualne zajęcia stacjonarne u nas lub w domu ucznia na terenie Irlandii Północnej (jedna lekcja trwa od 30 do 60 minut).
      UWAGA. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w małych cztero- lub pięcioosobowych grupach w domu jednego z uczniów. W takim przypadku rodzice ucznia, którzy zorganizują takie zajęcia u siebie, nie płacą za swoje dziecko.

• Grupowe zajęcia stacjonarne w wynajętym lokalu w miejscowości na terenie Irlandii Północnej (jedna lekcja trwa od 30 do 60 minut; w grupie musi być co najmniej dziesięcioro dzieci).

• Indywidualne zajęcia online dla dzieci z całego świata (jedna lekcja trwa od 30 do 60 minut).

• Grupowe zajęcia online (jedna lekcja trwa od 45 do 90 minut, grupa musi liczyć 8-12. dzieci).

• Grupowe zajęcia online z kotem Pumą wzbogacone o dodatkowe elementy multimedialne (jedna lekcja trwa od 60 do 90 minut, grupa musi liczyć 8-12. dzieci).

nauka czytania

• Stacjonarne indywidualne zajęcia o charakterze terapeutycznym

Dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej (opóźniony rozwój mowy, alalia, afazja, zaburzenia ze spektrum autyzmu, zagrożenie autyzmem, dysleksja).

Spotkania dla rodziców z dziećmi  w wieku od 4 miesięcy do 6 lat – u nas lub w domu dziecka. Zajęcia trwają 60 min.

Stacjonarne indywidualne zajęcia o charakterze terapeutycznym

• Wiedza o Polsce w języku polskim

Wiedza o Polsce (język polski, literatura, historia, geografia, kultura i sztuka).

Stacjonarne lub zdalne zajęcia indywidualne lub grupowe  dla dzieci umiejących czytać po polsku przygotowujące do ewentualnego powrotu do polskiego systemu edukacji i kształtujące tożsamość narodową.

Wiedza o Polsce w jezyku polskim

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

4 odpowiedzi