Nowe terminy zajęć
w 2023 i 2024

Korepetycje indywidualne oraz zajęcia w grupach;
stacjonarnie i online

• Nauka czytania z logopedą dla dzieci od 3 roku życia.
  • Zajęcia logopedyczne.
  • Konsultacje i terapia logopedyczna i neurologopedyczna.
  • Po polsku z Kotem Pumą – zajęcia w języku polskim dla dzieci polonijnych prowadzone przez Kota Pumę –
  • Język polski, literatura, historia, geografia, kultura i sztuka. Zajęcia  dla dzieci  umiejących czytać po polsku; rozwijające umiejętności językowe i kształtujące tożsamość narodową.
  • Korepetycje z języka polskiego i wiedzy o Polsce dla dzieci polonijnych.
  • Przygotowania do czytania i pisania.
  • Zajęcia wspomagające rozwój dziecka.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych i efektywnych metod nauczania. Możliwe jest dopasowanie tematyki i metod zajęć w zależności od potrzeb dziecka i oczekiwań rodziców.

Są to spotkania co najmniej 30-minutowe; minimum dwa razy w miesiącu; z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i z aktywnym udziałem dziecka.

Zajęcia są przygotowywane i prowadzone przez doświadczoną logopedkę oraz nauczyciela dyplomowanego języka polskiego i informatyki z wieloletnim stażem pracy w szkołach podstawowych i gimnazjum w Polsce oraz w polskich szkołach za granicą.

doświadczenia w edukacji
0 + lat
nauczania zdalnego
0 + lat
zadowolonych uczniów
0 +
szkoleń, kursów, warsztatów...
0 +

Poznaj współautorów i prowadzących nasze zajęcia

Najmilszy awatar w sieci:)

Dyplomowany nauczyciel języka polskiego, informatyki i wiedzy o Polsce.

Logopeda; nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
i wychowania przedszkolnego

Jeśli jeszcze nie masz pewności, czy na pewno chcesz zapisać dziecko, nie pasują Ci dostępne terminy lub chcesz zrobić to w przyszłości – zapisz się na listę oczekujących/zainteresowanych, albo napisz do nas na czacie.
Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej w celu omówienia możliwości lub odpowiedzi na twoje pytania.

Szukasz ciekawych zajęć dla swojego dwujęzycznego dziecka?

Poszukaj propozycji na uczymy.live.

schoolgirl and schoolboy with backpacks and books, isolated on white