PSU na Accolade a Lidl Night Music

[et_pb_section admin_label=”section” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” fullwidth=”off” specialty=”off” disabled=”off”][et_pb_row admin_label=”row” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”off” custom_width_px=”1080px” custom_width_percent=”80%” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”2″ padding_mobile=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_equal=”off” column_padding_mobile=”on” parallax_1=”off” parallax_method_1=”on” parallax_2=”off” parallax_method_2=”on” parallax_3=”off” parallax_method_3=”on” parallax_4=”off” parallax_method_4=”on” disabled=”off”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_style=”solid” disabled=”off” border_color=”#ffffff”]

PSU promuje szkołę, polskość, kulturę i język polski

30 września 2016 roku mieliśmy okazję reprezentować i promować naszą szkołę podczas „Accolade a Lidl Night  Music”, imprezy odbywającej się na placu Variety Market w Newry. Stoisko PSU nie tylko reklamowało szkołę, ale również polskość, naszą piękną kulturę, tradycję i język polski. Mieliśmy wiele ciekawych książek, ulotek, mapek turystycznych Polski a także informatorów na temat dwujęzyczności – daru, który między innymi dzięki zajęciom w PSU przekazujemy naszym dzieciom. Wszyscy zainteresowani zatrzymujący się przy naszym punkcie mieli możliwość obejrzenia prac plastycznych wykonanych przez uczniów pani Kamili i pani Joli, a także własnoręcznego wykonania prac, które jednoznacznie kojarzą się z Polską. Szczególnym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszył się bocian z talerzyków papierowych, choć i do wykonania tradycyjnych wycinanek łowickich nie brakowało chętnych (również wśród dorosłych ☺). Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji i promocji bardzo serdecznie dziękujemy.

Kasia Weber

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *