Zaproszenie na jasełka

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, babcie, dziadków oraz dalszą rodzinę dzieci uczęszczających do naszej szkoły
na jasełka, które odbędą się 16 grudnia o godzinie 12.00 na szkolnej auli.


[button link=”https://polska.szkola.ple/potrzebna-pomoc-przy-jaselkach/”  color=”green” newwindow=”yes”] CHCESZ POMÓC W PRZYGOTOWANIACH?[/button]


W programie przewidujemy:

  • występy dzieci,
  • loterię z nagrodami:
[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] nagroda główna – tablet Lenovo Tab 3 Black HD 10.1” 16GB o wartości £120 ufundowany przez Owl Financial – Team Newry,
[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] kosz słodkości ufundowany przez Karolina Shop,
[wp-svg-icons icon=”arrow-right-3″ wrap=”i”] zestaw kosmetyków ufundowany przez VIVA Studio
… i wiele innych),

 

  • słodki poczęstunek.

Losy na loterię będzie można zakupić bezpośrednio przed jasełkami.

Ceny losów:

  • 1 los – £2 ,

  • 5 losów – £6,

  • 10 losów – £10.

Jednocześnie informujemy, że cała kwota zebrana podczas loterii zostanie przeznaczona na uzupełnienie szkolnej biblioteki o lektury i książki do czytania na różnych poziomach. Liczymy zatem na Państwa hojność.


Sponsorzy naszego projektu “Polska książka pod choinką”:

[foogallery id=”29885″]

 


 

Dziękujemy naszym sponsorom oraz osobom prywatnym za ufundowanie nagród oraz wpłaty z przeznaczeniem na zakup książek do szkolnej biblioteki.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2018 Roku!
Dyrekcja, Zarząd, Nauczyciele PSU

Related Articles

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X