Zabawa Karnawałowa 2016 [galeria zdjęć]

23 stycznia dzieci z Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry bawiły się na balu karnawałowym. Były tańce, konkursy z nagrodami, poczęstunek, wybór najlepszych przebrań i mnóstwo dobrej zabawy.

Poniżej galeria zdjęć, których autorką jest Małgorzata Gałązka.


 

..:: PONIŻEJ FILM ::..

[foogallery id=”4708″]

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X