Wycieczka szkolna – 2 czerwca 2018 – [INFORMACJE PRZED WYJAZDEM]

UWAGA RODZICE!

WYCIECZKA SZKOLNA –  SOBOTA 2 CZERWCA 2018

Klasy: Pani Ani Targońskiej, Kamili Greszty, Kasi Weber:

Fort Evergreen Family Play Park w Warrenpoint oraz Kilbroney Park w Rostrevor

Wszystkie dzieci poniżej 5 roku życia muszą jechać z opiekunem!!!

W planie zwiedzanie farmy ze zwierzętami, plac zabaw oraz wspólny posiłek.

Szkoła zapewnia przewóz, bilet wstępu oraz lunch dla wszystkich dzieci i opiekunów

***Bardzo prosimy o przygotowanie dzieci odpowiednio do warunków pogodowych ***


Klasy Pani Joli Czarnockiej i Magdy Dziubek:

East Coast Adventure w Warrenpoint oraz Kilbroney Park w Rostrevor

W planie: sporty wodne: np. kajaki, pływanie na bananie wodnym oraz wspólny posiłek.

(Szkoła zapewnia przewóz, bilet wstępu oraz lunch dla wszystkich dzieci i opiekunów)

Bardzo prosimy, aby wszystkie dzieci z tych klas zabrały ze sobą ubranie i buty na zmianę, ręcznik kąpielowy oraz butelkę wody.


ZBIÓRKA – godz. 9.45 parking obok B&Q (prosimy nie blokować głównego wejścia do sklepu)
POWRÓT – ok. godz. 14.45 z parkingu przy B&Q

 

*Wszystkie informacje znajdują się na naszej strony internetowej www.polska.szkola.ple oraz Facebooku

 

ZARZĄD PSU NEWRY

 


 

 

 

Related Articles

2 czerwca 2018 – wycieczka szkolna

[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”Header” module_class=”ddd_landing_header” _builder_version=”3.5.1″ background_image=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/2czerwca2018085.jpg” custom_margin=”|||” custom_padding=”54px|0px|0px|0px” bottom_divider_style=”wave” bottom_divider_color=”#ffffff” bottom_divider_height=”175px” custom_css_before=” content: %22%22;|| display: block;|| background-color: #000;|| position: absolute;|| top: 0;|| left: 0;|| width:…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X