Wycieczka do Fabryki Czekolady!

W najbliższą sobotę 8 czerwca jedziemy na wycieczkę do Fabryki Czekolady Butlers w Dublinie.

Wyjazd z parkingu Damolly Retail Park w Newry (przy B&Q)

Grupa I *zbiórka o godzinie 8.15am na parkingu przy B&Q, powrót około godziny 14:00 (przyjazd do Newry). *8.45am – Przystanek w Dundalk – parking przy DKIT Sport (tam gdzie kiedyś było kryte lodowisko)

Grupa II (wszyscy uczestnicy, którzy jadą w grupie II zostali powiadomieni o tym fakcie telefonicznie) * zbiórka o godzinie 9.45am na parkingu przy B&Q, powrót około godziny 15:00 (przyjazd do Newry).

*** Lunch dla wszystkich uczestników wycieczki przygotowuje Karolina Shop *** Lunch dla Grupy I – 11.40 -12.30 Lunch dla Grupy II – 11.00 – 11.50 Prosimy, aby dzieci miały ze sobą napój oraz przekąski na drogę

Zapraszamy do odwiedzenia strony fabryki czekolady w celu zapoznania się z proponowanym programem www.butlerschocolates.com

UWAGA *Dzieci mogą zabrać kieszonkowe, na miejscu jest sklepik

** Dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną muszą przyjąć tabletkę przed wyjazdem (Jeśli dziecko wymaga podania tabletki w drodze powrotnej, należy ten fakt zgłosić do wychowawcy lub osoby odpowiedzialnej za pierwszą pomoc w autobusie i podpisać rano przed wyjazdem wszystkie wymagane zgody. Tabletki muszą mieć odpowiednią naklejkę od GP/aptekarza z datą, imieniem i nazwiskiem dziecka, oraz dawką.)

Grupa I Autokar nr 1 Koordynacja – Magdalena Dziubek tel. 07512716670 Pierwsza pomoc – Magdalena Dziubek

Autokar nr 2 Koordynacja – Joanna Ulanowska tel. 07867412556 Pierwsza pomoc – Marta Szwenik

Grupa II Autokar nr 3 Koordynacja – Katarzyna Pastuszka tel. 07716240234 Pierwsza pomoc – Karolina Szczepaniec

W razie pytań prosimy o kontakt z Joanną 07867412556

Zarząd PSU Newry