Wycieczka do fabryki czekolady!

Opublikowano: 14/05/2019


Wycieczka do Fabryki Czekolady!

W najbliższą sobotę 8 czerwca jedziemy na wycieczkę do Fabryki Czekolady Butlers w Dublinie.

Wyjazd z parkingu Damolly Retail Park w Newry (przy B&Q)

Grupa I *zbiórka o godzinie 8.15am na parkingu przy B&Q, powrót około godziny 14:00 (przyjazd do Newry). *8.45am – Przystanek w Dundalk – parking przy DKIT Sport (tam gdzie kiedyś było kryte lodowisko)

Grupa II (wszyscy uczestnicy, którzy jadą w grupie II zostali powiadomieni o tym fakcie telefonicznie) * zbiórka o godzinie 9.45am na parkingu przy B&Q, powrót około godziny 15:00 (przyjazd do Newry).

*** Lunch dla wszystkich uczestników wycieczki przygotowuje Karolina Shop *** Lunch dla Grupy I – 11.40 -12.30 Lunch dla Grupy II – 11.00 – 11.50 Prosimy, aby dzieci miały ze sobą napój oraz przekąski na drogę

Zapraszamy do odwiedzenia strony fabryki czekolady w celu zapoznania się z proponowanym programem www.butlerschocolates.com

UWAGA *Dzieci mogą zabrać kieszonkowe, na miejscu jest sklepik

** Dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną muszą przyjąć tabletkę przed wyjazdem (Jeśli dziecko wymaga podania tabletki w drodze powrotnej, należy ten fakt zgłosić do wychowawcy lub osoby odpowiedzialnej za pierwszą pomoc w autobusie i podpisać rano przed wyjazdem wszystkie wymagane zgody. Tabletki muszą mieć odpowiednią naklejkę od GP/aptekarza z datą, imieniem i nazwiskiem dziecka, oraz dawką.)

Grupa I Autokar nr 1 Koordynacja – Magdalena Dziubek tel. 07512716670 Pierwsza pomoc – Magdalena Dziubek

Autokar nr 2 Koordynacja – Joanna Ulanowska tel. 07867412556 Pierwsza pomoc – Marta Szwenik

Grupa II Autokar nr 3 Koordynacja – Katarzyna Pastuszka tel. 07716240234 Pierwsza pomoc – Karolina Szczepaniec

W razie pytań prosimy o kontakt z Joanną 07867412556

Zarząd PSU Newry


 

Powiązane

Take5 – krok 4 i 5

Take5 – krok 4 i 5

W sobotę 1 lutego po raz kolejny braliśmy udział w programie Take5 - 5 kroków w stronę dobrego samopoczucia. Krok 4  - Bądź aktywny - uzmysłowił nam, że aktywność fizyczna zapewnia dobre samopoczucie, a każdy z nas powinien znaleźć taką dyscyplinę, która będzie...

Take5 – pięć kroków w stronę dobrego samopoczucia

Take5 – pięć kroków w stronę dobrego samopoczucia

Bierzemy udział w programie Take5 - pięć kroków w stronę dobrego samopoczucia. Za nami krok pierwszy - buduj więzi. Dzięki spotkaniu z PSNI dowiedzieliśmy się więcej na temat budowania więzi z rodziną, znajomymi, kolegami w szkole itp. Budowanie więzi zapewnia nam...

PSU dla WOŚP – podsumowanie

PSU dla WOŚP – podsumowanie

11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry zorganizowała bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza odbyła się w White Gates Community Centre. Zabawa rozpoczęto o godz. 10:00, a finał naszej zbiórki...

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła