[box]

Wycieczka do Fabryki Czekolady!

W najbliższą sobotę 8 czerwca jedziemy na wycieczkę do Fabryki Czekolady Butlers w Dublinie.

Wyjazd z parkingu Damolly Retail Park w Newry (przy B&Q)

Grupa I
*zbiórka o godzinie 8.15am na parkingu przy B&Q, powrót około godziny 14:00 (przyjazd do Newry).
*8.45am – Przystanek w Dundalk – parking przy DKIT Sport (tam gdzie kiedyś było kryte lodowisko)

Grupa II (wszyscy uczestnicy, którzy jadą w grupie II zostali powiadomieni o tym fakcie telefonicznie)
* zbiórka o godzinie 9.45am na parkingu przy B&Q, powrót około godziny 15:00 (przyjazd do Newry).

*** Lunch dla wszystkich uczestników wycieczki przygotowuje Karolina Shop ***
Lunch dla Grupy I – 11.40 -12.30
Lunch dla Grupy II – 11.00 – 11.50
Prosimy, aby dzieci miały ze sobą napój oraz przekąski na drogę

Zapraszamy do odwiedzenia strony fabryki czekolady w celu zapoznania się z proponowanym programem www.butlerschocolates.com

*Dzieci mogą zabrać kieszonkowe, na miejscu jest sklepik

** Dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną muszą przyjąć tabletkę przed wyjazdem
(Jeśli dziecko wymaga podania tabletki w drodze powrotnej, należy ten fakt zgłosić do wychowawcy lub osoby odpowiedzialnej za pierwszą pomoc w autobusie i podpisać rano przed wyjazdem wszystkie wymagane zgody. Tabletki muszą mieć odpowiednią naklejkę od GP/aptekarza z datą, imieniem i nazwiskiem dziecka, oraz dawką.)

Grupa I
Autokar nr 1