Darowanie życia Marzannie, czyli wiosna w PSU

Marzanna przeżyła; a nawet Marzanny trzy. Wspaniałe kukły wykonane przez dzieci ostatecznie nie zostały zgodnie z tradycją utopione w rzece, lecz znalazły nowy dom u wybranych dzieci. Miejmy nadzieję, że Wiosna się o to nie pogniewa i zostanie na długo w Irlandii Północnej.

Sobota, 25 marca, była w PSU wyjątkowa pod względem wspaniałej słonecznej pogody. Dzięki temu można było zorganizować spóźniony nieco pierwszy dzień wiosny, co zostało udokumentowane w postaci poniższych zdjęć i filmiku wideo. 

zdjęcia: Małgorzata Gałązka, Ewelina Libera,Grzegorz Wawrzyński


[foogallery id=”28053″]

Related Articles

10 marca 2018

Gżegżółka to… ortografii niezła szkółka! ☺ Mogli się o tym przekonać nasi uczniowie, którzy w sobotę, w Ballymenie uczestniczyli w konkursie Gżegżółka. Konkurs zorganizowano dla…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X