Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2021

Little child with grandma painting eggs for Easter, closeup view

Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry zaprasza na Wielkanocne Warsztaty Plastyczne 2021. Tym razem będzie to spotkanie online.

  • Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4-13 lat do udziału w wielkanocnych warsztatach plastycznych.
  • Każdy uczestnik otrzyma od nas zestaw do wykonania palmy wielkanocnej oraz świąteczną babkę przygotowaną przez Karolina Shop.
  • Warsztaty online odbędą się 20 marca o godzinie 17.00.
  • Zapisy do 18 marca.
  • Limit miejsc.
  • Obowiązuje kolejność zgłoszeń.


ZAREJESTRUJ DZIECKO DO UDZIAŁU W WARSZTATACH

 

Related Articles

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

X