W grupie najmłodszej


W grupie najmłodszej którą prowadzi pani Kasia działy się różne rzeczy. Na początku nauczyli się cyfr 3 i 4. Następnie nagrali piosenkę o imieniu. “My jesteśmy krasnoludki oraz poznali części ciała piosenką Głowa , ramiona, kolana, pięty . Dowiedzieli się również że pomimo tego że są podobni różnią się kolorem oczu, włosami i zainteresowaniem.


In the youngest group which teaches Mrs Kate it was busy. First they learned the numbers 3 and 4. Then they filmed a song called we are the dwarfs plus learned their body by the song Head, shoulders, knees and toes. They got to know that even though that they are similar we are different by the colour of eyes, hair and interest.


 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X