W grupie najmłodszej


W grupie najmłodszej którą prowadzi pani Kasia działy się różne rzeczy. Na początku nauczyli się cyfr 3 i 4. Następnie nagrali piosenkę o imieniu. “My jesteśmy krasnoludki oraz poznali części ciała piosenką Głowa , ramiona, kolana, pięty . Dowiedzieli się również że pomimo tego że są podobni różnią się kolorem oczu, włosami i zainteresowaniem.


In the youngest group which teaches Mrs Kate it was busy. First they learned the numbers 3 and 4. Then they filmed a song called we are the dwarfs plus learned their body by the song Head, shoulders, knees and toes. They got to know that even though that they are similar we are different by the colour of eyes, hair and interest.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *