W grupie Maluchów


Mrs Katarzyna Pastuszko started the lesson with a song. Kids were saying that are different. People can have different colors of eyes.The kids thought the most popular is blue.They were talking about emotions and what they like to do. They were enjoying exercises during the day. The kids learned the number 3 and 4. At the end of the day children played some games.They were learning all day a song “My jesteśmy krasnoludki” and after recorded.


Pani Katarzyna Pastuszko zaczęła lekcję piosenką. Dzieci rozmawiały na temat każdy z nas jest inny. Ludzie mogą mieć różne kolory oczu. Dzieci myślały, że najbardziej popularny to kolor niebieski. Rozmawiały na temat emocji oraz co najbardziej lubią robić. Miały dobrą zabawę podczas gimnastyki. Poznały cyfrę 3 i 4. Na koniec dnia chłopcy i dziewczynki grali w gry edukacyjne. Dzieci podczas zajęć uczyły się piosenki “My jesteśmy krasnoludki” oraz ją nagrały.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *