Szósta część Kroniki Filmowej Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry to podsumowanie wydarzeń z marca 2018 roku.

W roli prowadzących ponownie wystąpiły Dobrusia i Oliwia, a wśród gości m.in. Muniek Staszczyk, wokalista zespołu T.love, który za naszym pośrednictwem zachęca rodziców za granicą, aby posyłali swoje dzieci do polskich szkół.

Wśród prezentowanych wydarzeń z życia szkoły w Szóstej KaPSUłce informacje o kolejnym udziale naszych uczniów w nagraniu do programu Słownik [email protected] dla TVP Polonia, współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Zawierciu i wrażeniach po konkursie ortograficznym Gżegżółka, w którym nasza uczennica, Gabrysia, zdobyła drugie miejsce. Zobaczyć można też fragmenty konkursu Wierszowisko, relację z próbnego alarmu pożarowego oraz z przekazania naszym uczniom i pracownikom gadżetów ufundowanych przez pana Kamila Mularczyka z OWL Financial.


Przypominamy, ze w KaPSUłce zamieszczamy tylko fragmenty relacji filmowych. Całe filmy można obejrzeć m.in na naszym kanale filmowym na YouTube lub fanpagu PolskaSzkola.

 [button link=”https://www.youtube.com/channel/UCChJYD6mvPNgCXBHG2yXXPw” color=”red” newwindow=”yes”] Kanał KaPSUłki na YouTube[/button]  [button link=”https://www.facebook.com/PolskaSzkola/” newwindow=”yes”] Fanpage[/button] [button link=”https://polska.szkola.ple/kapsulka/” color=”green” newwindow=”yes”] Strona KaPSUłki[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *