Szkolny Konkurs Recytatorski WIERSZOWISKO

 

10 marca w Polskiej Szkole Uzupełniającej w Newry odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski WIERSZOWISKO, w którym wzięło udział dwadzieścioro dzieci.

WYNIKI

I miejsca – Iga MalcherMira Paradowska

II miejsca  – Zosia Fercho i  Amelia Sarwa

III miejsca –  Zuzia Stelmach i Malwina Świercz

Dyplomy za udział otrzymali:

Natalia Mularczyk
Oliwia Michałowska
Emilia Kulczewska
Oliwier Czarnocki
Amelia Nieradko
Tymek Kulczewski
Nina Szotkiewicz
Wiktoria Pacholczyk
Leon Paradowski
Matthew Laskowski
Klaudia Arciszewska
Ewa Dubas
Nataniel Greszta

 

Dzieci do konkursu zostały przygotowane przez panie: Kamilę Gresztę, Kasię Weber, Jolę Czarnocką i Magdę Dziubek.


ZDJĘCIA: Małgorzata Gałązka


Related Articles

Pierwsze przesłuchanie do teledysku szkolnego

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.21.4″][et_pb_row _builder_version=”3.21.4″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.21.4″][et_pb_divider _builder_version=”3.21.4″][/et_pb_divider][et_pb_text _builder_version=”3.21.4″]       6 kwietnia 2019 roku zajęcia dziennikarskie podporządkowane były projektowi, który rusza właśnie pełną parą.…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X