Działające przy Polskiej Szkole Uzupełniającej w Newry (Irlandia Północna) Studio KaPSUłka zaprasza polskie dzieci do bożonarodzeniowej akcji: “Wesołych Świąt z całego świata”. Jej celem jest umożliwienie stworzenia i publikacji świątecznych życzeń w atrakcyjnej formie.

W akcji może wziąć udział każdy – indywidualnie lub w grupie – kto chce podzielić się życzeniami w języku polskim i dotrzeć z nimi do jak największego grona odbiorców. Zapraszamy szczególnie dzieci z polskich szkół za granicą.

Aby się przyłączyć, wystarczy nagrać życzenia świąteczne w dowolnym miejscu i w wybranej formie, a następnie wysłać je na adres: wkapsuł[email protected] lub umieścić w udostępnionym folderze do w terminie do 15. grudnia 2021

WYMAGANIA TECHNICZNE:

• jedno ujęcie wideo; nie dłuższe niż 30 sekund;
  • bez montażu, efektów i muzyki;
  • nagranie w możliwie najlepszej jakości wideo i dźwięku.

Do nagrania należy dołączyć następujące informacje

• Gdzie je wykonano (kraj, miejscowość, ewentualnie jaka szkoła).
  • Autorzy nagrania (wystarczą imiona, jeśli nie życzą sobie szczegółowych danych).

KROK PO KROKU

1. Osoby lub szkoły przesyłają nagranie z życzeniami do 15 grudnia.
  2. Wysłanie filmu jest jednoznaczne ze zgodą występujących w nim osób na publikację w naszych kanałach.
  3. Członkowie Studia KaPSUłka oceniają nagrania.
  4. Z najlepszych nagrań zostaną zmontowane świąteczne wideo pocztówki.
  5. Z pozostałych plików powstanie świąteczna prezentacja.
  6. Pliki z nagraniami zostaną opublikowane i przekazane uczestnikom akcji przed świętami.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres wkapsuł[email protected]

POLSKA SZKOŁA