Udział w konkursie Gżegżółka

10 marca 2018 nasi uczniowie wzięli udział w konkursie ortograficznym Gżegżółka, nad którym patronat objął konsul RP w Edynburgu. Wzięły w nim udział dzieci z polskich szkół sobotnich z Irlandii Północnej i Szkocji. Nasza szkolę reprezentowało dziewięcioro uczniów.

Bardzo się cieszymy z sukcesu naszej uczennicy, Gabrysi Sidorowicz, która w swojej kategorii wiekowej zdobyła drugie miejsce. Dziękujemy wszystkim naszym dzieciom za zaangażowanie i dobre wyniki.

Serdecznie gratulujemy!


    2 comments
  • […] WIĘCEJ […]

  • […] dla TVP Polonia, współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Zawierciu i wrażeniach po konkursie ortograficznym Gżegżółka, w którym nasza uczennica, Gabrysia, zdobyła drugie miejsce. Zobaczyć można też fragmenty […]

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *