Udział w konkursie Gżegżółka

10 marca 2018 nasi uczniowie wzięli udział w konkursie ortograficznym Gżegżółka, nad którym patronat objął konsul RP w Edynburgu. Wzięły w nim udział dzieci z polskich szkół sobotnich z Irlandii Północnej i Szkocji. Nasza szkolę reprezentowało dziewięcioro uczniów.

Bardzo się cieszymy z sukcesu naszej uczennicy, Gabrysi Sidorowicz, która w swojej kategorii wiekowej zdobyła drugie miejsce. Dziękujemy wszystkim naszym dzieciom za zaangażowanie i dobre wyniki.

Serdecznie gratulujemy!


Related Articles

10 marca 2018

Gżegżółka to… ortografii niezła szkółka! ☺ Mogli się o tym przekonać nasi uczniowie, którzy w sobotę, w Ballymenie uczestniczyli w konkursie Gżegżółka. Konkurs zorganizowano dla…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. […] dla TVP Polonia, współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Zawierciu i wrażeniach po konkursie ortograficznym Gżegżółka, w którym nasza uczennica, Gabrysia, zdobyła drugie miejsce. Zobaczyć można też fragmenty […]

X