Skoczkowie dla polskiej szkoły

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula to kolejne osoby, które wspierają naszą szkołę i akcję promującą dwujęzyczność.

Dzięki nawiązaniu kontaktu z Evenement-Team udało nam się dotrzeć do słynnych polskich skoczków, którzy popierają ideę dwujęzyczności i nie mają wątpliwości jak ważny w procesie jej kształtowania jest język ojczysty.

Załoga Evenement-Team postanowiła przekazać Polskiej Szkole Uzupełniającej w Newry dwa zestawy kartek z autografami naszych bohaterów, którzy dla wszystkich z nas są dumą narodową i stanowią wspaniały przykład na to, że można, a nawet trzeba szczycić się tym, że jesteśmy Polakami.

Otrzymany prezent zostanie przez nas wykorzystany w konkursach i innych wydarzeniach organizowanych w ramach naszej akcji z okazji jubileuszu PSU.

Bardzo serdecznie dziękujemy Evenement-Team i naszym skoczkom za okazaną życzliwość.

Kibicujesz polskim skoczkom? – polub i udostępnij ten post, a w ten sposób damy znać całej polskiej załodze, że Polacy za granicą są dumni ze swoich rodaków i im kibicują.

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X