Skoczkowie dla polskiej szkoły

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula to kolejne osoby, które wspierają naszą szkołę i akcję promującą dwujęzyczność.

Dzięki nawiązaniu kontaktu z Evenement-Team udało nam się dotrzeć do słynnych polskich skoczków, którzy popierają ideę dwujęzyczności i nie mają wątpliwości jak ważny w procesie jej kształtowania jest język ojczysty.

Załoga Evenement-Team postanowiła przekazać Polskiej Szkole Uzupełniającej w Newry dwa zestawy kartek z autografami naszych bohaterów, którzy dla wszystkich z nas są dumą narodową i stanowią wspaniały przykład na to, że można, a nawet trzeba szczycić się tym, że jesteśmy Polakami.

Otrzymany prezent zostanie przez nas wykorzystany w konkursach i innych wydarzeniach organizowanych w ramach naszej akcji z okazji jubileuszu PSU.

Bardzo serdecznie dziękujemy Evenement-Team i naszym skoczkom za okazaną życzliwość.

Kibicujesz polskim skoczkom? – polub i udostępnij ten post, a w ten sposób damy znać całej polskiej załodze, że Polacy za granicą są dumni ze swoich rodaków i im kibicują.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *