Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Pierwszy dzień w szkole powitało ok. pięćdziesięcioro dzieci.

Na walnym zebraniu wybrano nowy Zarząd w składzie – prezes: Aneta Dąbek, zastępca: Krzysztof Nowacki, sekretarz: Joanna Ulanowska, skarbnik: Iwona Kotula, członkowie: Marta Sitkowska, Sławomir Mikołajczyk, Andrzej Sarwa, Anna Baran, Piotr Snopek, Małgorzata Geppus.

Dyrektorem jest Katarzyna Reynolds, która kieruje pracą grona pedagogicznego w składzie: Sebastian Rzepecki (kl. III), Małgorzata Pelikan (kl. II), Marta Szwenik (kl. I), Sylwia Gołębiewska (maluchy), Jolanta Czarnocka (historia), Kamila Greszta (zerówka), Ewa Toporek (maluchy), Grzegorz Wawrzyński (klasa VII i gimnazjum).

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Przed pierwszymi zajęciami

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.13″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px” custom_padding=”10px|10px|10px|10px” content_max_width=”95%” header_letter_spacing=”2px” box_shadow_style=”preset3″ header_text_color=”#ffffff” saved_tabs=”all”] W ramach obchodów Dziesięciolecia PSU…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X