Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Pierwszy dzień w szkole powitało ok. pięćdziesięcioro dzieci.

Na walnym zebraniu wybrano nowy Zarząd w składzie – prezes: Aneta Dąbek, zastępca: Krzysztof Nowacki, sekretarz: Joanna Ulanowska, skarbnik: Iwona Kotula, członkowie: Marta Sitkowska, Sławomir Mikołajczyk, Andrzej Sarwa, Anna Baran, Piotr Snopek, Małgorzata Geppus.

Dyrektorem jest Katarzyna Reynolds, która kieruje pracą grona pedagogicznego w składzie: Sebastian Rzepecki (kl. III), Małgorzata Pelikan (kl. II), Marta Szwenik (kl. I), Sylwia Gołębiewska (maluchy), Jolanta Czarnocka (historia), Kamila Greszta (zerówka), Ewa Toporek (maluchy), Grzegorz Wawrzyński (klasa VII i gimnazjum).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *