Relacja z zajęć w grupie pani Joli


 

6 października w grupie pani Joli dzieci rozmawiały o tym co można zmienić w klasie. To były propozycje dzieci. Żadne nagrania nie były potrzebne.

Dzieci również rozmawiały o prezydencie, sejmie, senacie, rządzie i konstytucji. Przeczytali o gazetce redagowanej przez uczniów i tematach które są w niej zawarte. Na pracę domową musieli przeczytać krótkie opowiadanie. To jest moja relacja z zajęć w klasie u Pani Joli.


 

6 of October in Mrs. Jolas group the children were talking about things they can change in their classroom. These were all ideas of the children. No recording was needed.

The children were also speaking about the president. They read about a newspaper written by students and about the things that are written in it. For homework they had to read a short story. This is my report about the things that happened in Mrs. Jolas class.


 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X