Relacja z zajęć w grupie pani Joli


 

6 października w grupie pani Joli dzieci rozmawiały o tym co można zmienić w klasie. To były propozycje dzieci. Żadne nagrania nie były potrzebne.

Dzieci również rozmawiały o prezydencie, sejmie, senacie, rządzie i konstytucji. Przeczytali o gazetce redagowanej przez uczniów i tematach które są w niej zawarte. Na pracę domową musieli przeczytać krótkie opowiadanie. To jest moja relacja z zajęć w klasie u Pani Joli.


 

6 of October in Mrs. Jolas group the children were talking about things they can change in their classroom. These were all ideas of the children. No recording was needed.

The children were also speaking about the president. They read about a newspaper written by students and about the things that are written in it. For homework they had to read a short story. This is my report about the things that happened in Mrs. Jolas class.


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *