Relacja z zajęć – 6 października


Szóstego października Pani Kamila znowu wymyśliła dla swojej klasy zajęcia pełne frajdy połączone z nauką. Zabawą powitalną był wędrujący balon. Później dzieci podróżowały z balonem w tak zwanej opowieści ruchowej co pozwoliło rozruszać niecierpliwe nogi i ręce. Dzieci również zrobiły piękne, figlarne małpki z talerzyków papierowych. Pani Kamila na zabawy z tekstem literackim wybrała “ Awantury i wybryki małej małpki Fiki – Miki” Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza. Jeden z nich napisał też przygody o niesfornym Koziołku Matołku. Na końcu zajęć o 13:00 Pan Grzegorz (“nauczyciel-dręczyciel”) przyszedł ze swoją ekipą młodych reporterów i nagrał jak 6 latki recytują wiersz o małpkach. Jak widać ten dzień był bardzo ekscytujący.


 

On the 6 of October Mrs Kamila prepared for her class a lot of fun combined with learning. The welcome game was a wondering balloon. After that children travelled with a balloon what allowed them to move their impatient legs and hands. Children also made beautiful, playful monkeys from paper plates. Mrs Kamila, for fun with the literacy text chose “Fights and antics of the little monkey Fiki-Miki” by Kornel Makuszyński and Marian Walentynowicz. One of them also wrote the Adventures of the Silly Goat. At the end of class Mr Grzegorz with his group of young reporters came to Mrs Kamila’s class who said a poem about monkeys to the camera that Mr Grzegorz recorded. As you can see this day was very exciting.


 

 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X