PSU Newry potrzebuje rodziców do współpracy


KOMITET RODZICIELSKI/RADA RODZICÓW

Zachęcamy Rodziców, którzy dysponują wolnym czasem do wstąpienia do Rady Rodziców.

Czym zajmuje się Rada Rodziców?

  • prezentuje opinie rodziców we wszystkich istotnych sprawach szkoły;
  • pomaga Zarządowi, Dyrektorowi i Radzie Pedagogicznej w wypracowaniu perspektywicznego programu rozwoju szkoły, jej bazy i wyposażenia;
  • bierze udział w doskonaleniu organizacji i warunków pracy szkoły;
  • pomaga przy organizacji imprez i uroczystości szkolnych i bezpośrednio współpracuje w tym zakresie z rodzicami uczniów;
  • pobudza i organizuje formy aktywności rodziców na rzecz wspomagania realizacji celów i zadań szkoły.

Współpracujmy i wspólnie odnieśmy sukces!

 

[elfsight_form_builder id=”2″]

Related Articles

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Bal dla WOŚP

11 stycznia 2020 Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry organizuje bal karnawałowy połączony z akcją na rzecz 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się…

Przed pierwszymi zajęciami

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.13″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px” custom_padding=”10px|10px|10px|10px” content_max_width=”95%” header_letter_spacing=”2px” box_shadow_style=”preset3″ header_text_color=”#ffffff” saved_tabs=”all”] W ramach obchodów Dziesięciolecia PSU…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X