PSU Newry – dlaczego warto?

Dlaczego warto, by Twoje dziecko chodziło do PSU Newry?

Polska Szkoła Uzupełniająca  w Newry powstała dzięki zaangażowaniu rodziców i osób, którym zależy na tym, by nasze dzieci nie utraciły kontaktu z kulturą i językiem polskim.

Dlaczego warto uczęszczać na nasze zajęcia? Oto kilka powodów.

• Szkoła zapewnia zajęcia języka polskiego oraz elementów kultury, nauczania początkowego, geografii i historii Polski, matematyki, wychowania fizycznego, religii.
  • Zajęcia prowadzone są przez w pełni wykwalifikowanych nauczycieli.
  • Czas spędzony w szkole to dobra okazja na spotkania z polskojęzycznymi rówieśnikami i nieograniczone możliwości nowych przyjaźni.
  • Po zajęciach głównych odbywają się zajęcia dodatkowe (np. sportowe, plastyczne, matematyczne itd.)
  • Szkoła organizuje różnego rodzaju imprezy takie, jak mikołajki, zabawa choinkowa, wycieczki, wystawy.
  • Przeprowadzane są ciekawe konkursy dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami.
  • Szkoła posiada własną biblioteczkę, gdzie można wypożyczać polskie książki i filmy.