Przykładowe zadania interaktywne z zajęć online

18 stycznia 2021 odbyły się darmowe zajęcia z nauki czytania po polsku. Mogły w nich wziąć udział dzieci od trzeciego do piątego roku życia.

W trakcie takiej lekcji dzieci poznają pierwsze samogłoski i wyrazy globalne. To jest pierwszy etap zastosowania metody symultaniczno-sekwencyjnej, o której możecie przeczytać w moich artykułach:

Poniżej przykładowe zadania interaktywne wykorzystane podczas tego spotkania oraz fragmenty zajęć. Jeśli macie dzieci w tym wieku, zachęcam do wspólnego ich wykonania, a wszystkich zainteresowanych tą formą nauki zapraszam na stronę sylabami.edu.pl.