Przygotowania do Narodowego Święta Niepodległości

W sobotę, 5 listopada, zajęcia wszystkich dzieci z naszej szkoły upłynęły na przygotowaniach do uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które celebrujemy 11 listopada.

Dzieci od rana ćwiczyły wiersze i piosenki, które będą zaprezentowane w czasie akademii zaplanowanej na 12 listopada. W tym dniu rodzice będą mogli zobaczyć i usłyszeć efekty pracy swoich pociech.

Po emocjach związanych z przygotowaniami akademii i pierwszymi publicznymi występami, dzieci z zerówki i uczniowie klasy pierwszej z zapałem zabrały się do kolejnego wyzwania, jakim był udział w akcji „Wylosuj Anioła” Fundacji „Gdy Liczy się Czas” [button link=”http://gdyliczysieczas.pl/wylosuj-aniola/” color=”green” newwindow=”yes”] Dowiedz się więcej[/button]
Własnoręcznie wykonane kartki dla małych pacjentów z życzeniami powrotu do zdrowia są nie tylko kolorowe i piękne, ale to również dowód na to, że nasze dzieci chętnie angażują się w akcje społeczne i sprawia im to ogromną frajdę.

Ewa Gorzelak-Deska


[foogallery id=”27191″]


 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *