Ostatnio

Zapraszamy

KONTAKT

PSU Newry

telefon: +44 7513838017

email: [email protected]

ADRES

St Joseph’s Boys High School,

20 Armagh Road,

BT356DH, Newry

l

Zapisy

Polska Szkoła Uzupełniająca

przyjmuje nowych uczniów

w godzinach pracy

(soboty 10:00-14:00)

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

PSU Newry tymczasowo zawiesza zajęcia

UWAGA! Zawieszamy zajęcia Rodzice, którzy jeszcze nie wpłacili czesnego za marzec, proszeni są o wstrzymanie się. Wpłaty już dokonane zostaną przeniesione na kolejne miesiące. ANKIETA: https://forms.gle/XFt5Xom8tifHm2wq9   Ładuję…

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club - zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego prowadzone w języku angielskim przez mgr Anetę Paliś, która na co dzień pracuje z dziećmi w szkole lokalnej. Cele zajęć: wyrównanie różnic i braków, które mogą być powodem...

Take5 – krok 4 i 5

Take5 – krok 4 i 5

W sobotę 1 lutego po raz kolejny braliśmy udział w programie Take5 - 5 kroków w stronę dobrego samopoczucia. Krok 4  - Bądź aktywny - uzmysłowił nam, że aktywność fizyczna zapewnia dobre samopoczucie, a każdy z nas powinien znaleźć taką dyscyplinę, która będzie...

Nasz największy projekt

 

Formularz kontaktowy

O nas

Witryna polska.szkola.pl działa nieprzerwanie od 2007 roku. Początkowo związana z Polską Szkołą Sobotnią w Belfaście, w latach 2008-2010 pełniła przejściowo funkcję platformy edukacyjnej dla szkół w Irlandii Północnej i Szkocji. Od roku 2010 funkcjonowała jako oficjalna strona Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry, będąc głównym medium do prezentowania osiągnięć placówki, realizowania wielu przedsięwzięć medialnych i pełniąc rolę pośrednika we współpracy z różnymi podmiotami.
Reprezentantem witryny w przestrzeni społecznościowej jest fanpage PolskaSzkola, cieszący się sporą popularnością i ponad tysiącem fanów.

Poniżej efekt ostatnio realizowanego projektu – teledysku do piosenki szkolnej “Praktyczni dwujęzyczni”

 

 

W roku 2018 Stowarzyszenie “Wspólnota Polska” częściowo zrefundowała koszty wynajmu szkoły zgodnie z pkt.11 instrukcji rozliczania dotacji 2018.
Dziękujemy.

|

Opinie z fanpage’a @PolskaSzkola

  • Przyjazna, miła, rodzinna atmosfera... Dzieci chętnie uczęszczają i są zawsze zadowolone. Kompetentna kadra pod względem pedagogicznym i organizacyjnym. Dziękujemy, że jesteście!!!
    Katarzyna Kulczewska
  • W minionym roku szkolnym widzieliśmy, jak wielkie zaangażowanie jest osób pracujących na rzecz szkoły i jak to przekłada się na rozwój naszego ojczystego języka u naszych dzieci. Dziękujemy bardzo!
    Albert Świerczyński
cog

NASZA KADRA

 

strona główna
Polska Szkoła