Projekt nowej wersji statutu PSU Newry


Przedstawiamy projekt nowej wersji Statutu Polskiej Szkoły Uzupełniającej im. Mikołaja Kopernika w Newry, który po ewentualnych poprawkach zostanie uchwalony na Walnym Zebraniu Rodziców  w nowym, 2020 roku.

Zawiera on zmiany i uzupełnienia, które według nas poprawią organizację pracy szkoły i zmniejszą prawdopodobieństwo nadużyć.

Mile widziane wszelkie uwagi i propozycje poprawek ze strony wszystkich rodziców, zatem prosimy wszystkich o dokładne zapoznanie się z projektem i podzielenie się swoimi spostrzeżeniami bezpośrednio z członkami Zarządu lub Rady Rodziców PSU Newry albo na zamkniętej grupie Rodzice – PSU Newry. Można też skorzystać z formularza poniżej i przesłać wiadomość indywidualną.

ZARZĄD I RADA RODZICÓW PSU NEWRY


[elfsight_pdf_embed id=”3″]

 


 

[elfsight_form_builder id=”10″]

 


 

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Przed pierwszymi zajęciami

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.13″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px” custom_padding=”10px|10px|10px|10px” content_max_width=”95%” header_letter_spacing=”2px” box_shadow_style=”preset3″ header_text_color=”#ffffff” saved_tabs=”all”] W ramach obchodów Dziesięciolecia PSU…

X