Problemy z podręcznikami

Szanowni Rodzice,

niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze wszystkich zamówionych podręczników.
W związku z tym, że nasza szkoła przystąpiła w ubiegłym roku do Forum Edukacji Polonijnej, podręczniki na obecny rok szkolny zamawiane są właśnie przez tę organizację, dzięki czemu są one tańsze i jednakowe dla wszystkich szkół z Irlandii Północnej zrzeszonych w Forum.
Podręczniki są zamawiane w Polsce, a cała procedura uzyskania dofinansowania jest zawiła i długotrwała.
Bardzo prosimy o cierpliwość. Nauczyciele do czasu otrzymania wszystkich podreczników i ćwiczeń będą pracować na obecnie dostępnych materiałach.
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z dyrekcją.
Godziny dyżuru dyrektora można sprawdzać w kalendarzu zajęć dostępnym na naszej stronie internetowej.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.