Praktyczni dwujęzyczni

“Praktyczni dwujęzyczni” to projekt studia KaPSUłka z okazji Dziesięciolecia PSU Newry.

Za zgodą autorów słowa utworu T.Love pt. “Ajrisz” zostały zmienione i w ten sposób powstała piosenka o naszej szkole. Przedpremierowa prezentacja miała miejsce podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018.  Ostateczna wersja naszej piosenki planowana jest na jesień 2018.

Po raz pierwszy wykonał ją zespół w składzie Hania, Wiktoria, Amelka, Nina, Jessica i Tymek, a specjalnie na tę okazję powstała wersja karaoke, którą prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że pomoże ona nauczyć się tej piosenki wszystkim dzieciom i ich rodzicom z Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry.

 

https://youtu.be/q6TcrQBe748?rel=0

 

Piosenka oryginalna: T.LOVE: Ajrisz
Tekst oryginalny: Muniek Staszczyk
Tekst zmieniony: Grzegorz Wawrzyński
Muzyka: Sidney Polak

Related Articles

Polska szkoła w Newry – geneza

[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.2″ top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”#0c71c3″ top_divider_height=”190px” bottom_divider_style=”curve2″ bottom_divider_color=”#0c71c3″ bottom_divider_height=”265px”][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.2″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px”…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Pierwsze przesłuchanie do teledysku szkolnego

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.21.4″][et_pb_row _builder_version=”3.21.4″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.21.4″][et_pb_divider _builder_version=”3.21.4″][/et_pb_divider][et_pb_text _builder_version=”3.21.4″]       6 kwietnia 2019 roku zajęcia dziennikarskie podporządkowane były projektowi, który rusza właśnie pełną parą.…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X