Praktyczni dwujęzyczni

„Praktyczni dwujęzyczni” to projekt studia KaPSUłka z okazji Dziesięciolecia PSU Newry.

Za zgodą autorów słowa utworu T.Love pt. „Ajrisz” zostały zmienione i w ten sposób powstała piosenka o naszej szkole. Przedpremierowa prezentacja miała miejsce podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018.  Ostateczna wersja naszej piosenki planowana jest na jesień 2018.

Po raz pierwszy wykonał ją zespół w składzie Hania, Wiktoria, Amelka, Nina, Jessica i Tymek, a specjalnie na tę okazję powstała wersja karaoke, którą prezentujemy poniżej. Mamy nadzieję, że pomoże ona nauczyć się tej piosenki wszystkim dzieciom i ich rodzicom z Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry.

 

https://youtu.be/q6TcrQBe748?rel=0

 

Piosenka oryginalna: T.LOVE: Ajrisz
Tekst oryginalny: Muniek Staszczyk
Tekst zmieniony: Grzegorz Wawrzyński
Muzyka: Sidney Polak

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *