PSU Newry poszukuje wolontariuszy


Dlaczego warto być wolontariuszem?

 • zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi,
 • rozwój umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych, animacyjnych,
 • satysfakcja z pracy w miłym towarzystwie i przyjaznej atmosferze,
 • nawiązanie kontaktów,
 • podnoszenie swoich kompetencji,
 • możliwość podjęcia dłuższej współpracy z naszą szkołą i zdobycia etatu.

Od wolontariuszy oczekujemy:

 • dużo uśmiechu, radości i zaangażowania,
 • chęci do pracy z dziećmi i współpracy z nauczycielem prowadzącym,
 • systematyczności i obecności na zajęciach 3-4 soboty w miesiącu w godzinach od 10.00 do 14.00.

Wymagamy:

 • zaświadczenia o niekaralności (formularz do wypełnienia w szkole),
 • uczestnictwa w kursie Child Protection (zorganizowanym przez szkołę).

 

Zachęcamy wszystkich, którzy mogą poświęcić trochę wolnego czasu i jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z nami!


 

Related Articles

Potrzebni wolontariusze!

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.86″ background_layout=”light”] Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy nauczycielom podczas zajęć z dziećmi [button link=”#forma”] WYPEŁNIJ FORMULARZ[/button] Dlaczego…

Zajęcia dziennikarskie w PSU Newry

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.12.2″] ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE 2018/2019W RAMACH PROJEKTU: STUDIO KAPSUŁKA   Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry informuje o uruchomieniu zajęć dodatkowych prowadzonych równolegle do…

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

[button link=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/PSUFormularz2018-19.pdf” newwindow=”yes”] POBIERZ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA[/button] Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 będą odbywać się podczas spotkania informacyjnego w dniu 9 czerwca…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X