Potrzebne książki do szkolnej biblioteki

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text]

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej małej szkolnej biblioteki.

Jeśli w Waszych domowych zbiorach znajdują się książki, które już wielokrotnie czytaliście lub takie, do których nie będziecie wracać i chcecie zrobić miejsce dla kolejnych tomów – podzielcie się nimi ze szkolną biblioteką. Prosimy o przekazywanie książek do zbiorów biblioteki, które już Wam nie są potrzebne, a mogą poczytać je inni.

Przyjmiemy książki dla dzieci, ale też lektury i beletrystykę dla młodzieży i dorosłych.
W przyszłości chcielibyśmy, żeby ze zbiorów szkolnej biblioteki mogły korzystać nie tylko dzieci, ale też rodzice.

Naszym celem jest promowanie i rozwój czytelnictwa wśród dzieci. Dzięki Państwa wsparciu uda nam się stworzyć ciekawy księgozbiór, a dzieci będą mogły podróżować w krainie wyobraźni.

Dziękujemy!

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” text_text_shadow_style=”preset1″]

NASI DARCZYŃCY:

[/et_pb_text][et_pb_team_member _builder_version=”3.0.89″ name=”EWA SZADKOWSKA” position=”Polish Family Community” facebook_url=”https://www.facebook.com/ewa.szadkowska” image_url=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/11/24008661_1674155229309362_775184143_n.jpg” background_layout=”light” max_width=”91%” border_radii=”on|10px|10px|10px|10px” border_width_all=”1px” box_shadow_style=”preset2″ custom_padding=”10px|10px|10px|10px” header_text_color=”#61bc20″]

Od pani Ewy otrzymaliśmy ponad 30 książek i to nie byle jakich. Wśród nich jest wiele hitów dziecięcych lektur.
Wierzy, że wierze, że te książki przyniosą wiele radości tak dzieciom jak i ich rodzicom.

Dziękujemy bardzo!

DOSTARCZONE KSIĄŻKI:
DLA DZIECI:

– “Baśnie Andersena”
-“Anaruk chłopiec z Grenlandii”
-“Biały kieł”
-“Siedmioro Australijczyków”
-“Lato leśnych ludzi”
-“Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek”
-“Przygody Tomka Sawyera”
-“Hihopter”
-“Kwiat kalafiora”
-“Zagubiona w śniegu”
-“Wróć Alfiku”
-“Janko muzykant”
-“Stawiam na Tolka Banana”
-“Zapałka na zakręcie”
-“Dzieci pana astronoma”
-“Zbudź się Ferdynandzie”
-“O psie który jeździł koleją”
-“Lassie wróć”
-“Za minutę pierwsza miłość”
-“Plastusiowy pamiętnik”
-“Akademia Pana Kleksa”
-“Kaczor Donald i wehikuł czasu”
-“Sandomierskie legendy”
-“Zew krwi”
-“Fiki-Miki dalsze dzieje kto to czyta ten się śmieje”
-“Czarodziejki Witch”

DLA STARSZYCH CZYTELNIKÓW:

-“Dziewczęta z Nowolipek”
-“Burek”
-“Dziewczęta z tamtych lat”
-“Sulejman II Wspaniały”
-“W pogoni za rozumem”
-“Szczególna przypadłość”
-“Harlequin”
-“Księga proroctw tysiąclecia”

[/et_pb_team_member][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

2 czerwca 2018 – wycieczka szkolna

[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”Header” module_class=”ddd_landing_header” _builder_version=”3.5.1″ background_image=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/2czerwca2018085.jpg” custom_margin=”|||” custom_padding=”54px|0px|0px|0px” bottom_divider_style=”wave” bottom_divider_color=”#ffffff” bottom_divider_height=”175px” custom_css_before=” content: %22%22;|| display: block;|| background-color: #000;|| position: absolute;|| top: 0;|| left: 0;|| width:…

Polska szkoła w Newry – geneza

[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.2″ top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”#0c71c3″ top_divider_height=”190px” bottom_divider_style=”curve2″ bottom_divider_color=”#0c71c3″ bottom_divider_height=”265px”][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.2″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px”…

Muniek Staszczyk z T.LOVE dla PSU Newry

[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.0.106″ top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”rgba(36,123,193,0.59)” top_divider_height=”186px” bottom_divider_style=”curve” bottom_divider_color=”rgba(12,113,195,0.31)” next_background_color=”#000000″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.106″ background_layout=”light”] Muniek z T.LOVE zachęca rodziców za granicą, aby posyłali…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X