Potrzebne książki do szkolnej biblioteki

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text]

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie naszej małej szkolnej biblioteki.

Jeśli w Waszych domowych zbiorach znajdują się książki, które już wielokrotnie czytaliście lub takie, do których nie będziecie wracać i chcecie zrobić miejsce dla kolejnych tomów – podzielcie się nimi ze szkolną biblioteką. Prosimy o przekazywanie książek do zbiorów biblioteki, które już Wam nie są potrzebne, a mogą poczytać je inni.

Przyjmiemy książki dla dzieci, ale też lektury i beletrystykę dla młodzieży i dorosłych.
W przyszłości chcielibyśmy, żeby ze zbiorów szkolnej biblioteki mogły korzystać nie tylko dzieci, ale też rodzice.

Naszym celem jest promowanie i rozwój czytelnictwa wśród dzieci. Dzięki Państwa wsparciu uda nam się stworzyć ciekawy księgozbiór, a dzieci będą mogły podróżować w krainie wyobraźni.

Dziękujemy!

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” text_text_shadow_style=”preset1″]

NASI DARCZYŃCY:

Od pani Ewy otrzymaliśmy ponad 30 książek i to nie byle jakich. Wśród nich jest wiele hitów dziecięcych lektur.
Wierzy, że wierze, że te książki przyniosą wiele radości tak dzieciom jak i ich rodzicom.

Dziękujemy bardzo!

DOSTARCZONE KSIĄŻKI:
DLA DZIECI:

– „Baśnie Andersena”
-„Anaruk chłopiec z Grenlandii”
-„Biały kieł”
-„Siedmioro Australijczyków”
-„Lato leśnych ludzi”
-„Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek”
-„Przygody Tomka Sawyera”
-„Hihopter”
-„Kwiat kalafiora”