Pomogliście, a my mamy dla was nagrody!


W sobotę 24 listopada 2018 w naszej szkole dobiegła końca charytatywna zbiórka zawleczek (ring-pulls) z puszek po napojach, zorganizowana przez wolontariusza pomagającego przy Zarządzie PSU – pana Kamila Mularczyka.

 Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem!

     Wielu uczniów uczęszczających do PSU przyłączyło się do tej zbiórki i tym samym pomoglo fundacji charytatywnej: PURPLE COMMUNITY FUND (UK Charity Number 1158729).
Wszystkim osobom, które przyłączyły się do akcji bardzo serdecznie dziękujemy. Wasz wkład w pomoc ubogim dzieciom na Filipinach jest nieoceniony!

     Wspólnie w PSU w październiku i listopadzie zebranych zostało rekordowe:27171 zawleczek (w przeliczeniu, gdzie 1 zawleczka = 3 pensy brytyjskie, jest to 27171 x £0.03 = £815,13 dla fundacji)!!!

       Zdobywcą nagrody (kosza z bardzo atrakcyjnymi upominkami) za zebranie 5017 zawleczek o łącznej wadze 1,47 kg został …… FILIP z klasy pani Joli.

Brawo Filip! Nagroda zostanie wręczona przez pana Kamila, podczas uroczystości 10-lecia szkoły, już 1-go grudnia.

Ponadto na wyróżnienie zasługują:

 • NIKOLA z klasy pani Marty (II miejsce) za zebranie 3786 zawleczek (o wadze nieco ponad 1 kg),
 • FILIP i GRZEGORZ z klasy pani Magdy (III miejsce), za zebranie 3011 zawleczek (o wadze prawie 1kg)
 • ERYK z klasy pana Andrzeja (za zebranie łącznie prawie 2700 zawleczek),
 • ADRIAN (ktory przyniosl 2645 zawleczek).

Dzieci, którym udało się zebrać ponad tysiąc “ring-pulls” to:

 • Laura z klasy pani Joli (1764),
 • Liliana z grupy maluchów (1554),
 • Oliwia z klasy pani Magdy (1260).

Poniżej lista pozostałych dzieci, które przyłączyły się do tej zbiórki, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy:

 • Klaudia z klasy pani Joli,
 • Sandy + Ally + Philip z klasy pani Marty i Magdy,
 • Michelle z klasy pani Eli,
 • Hannah, Mikołaj, Maja z grupy maluchów,
 • Natalia M.,Oliver G., Natalia K.,Olivier C., Gabriel z klasy pani Kamili,
 • Nicola, Nataniel, Jessica z klasy pani Magdy
 • Zuzia z klasy pani Marty
 • Iga, Nina z klasy pana Andrzeja
 • Iga z klasy pani Magdy
 • Matthew z klasy pani Joli

Znalazła się też jedna “anonimowa” paczuszka, zawierająca 57 zawleczek 😉

Na zakończenie warto jeszcze raz podkreślić, że nasi uczniowie, pomagali ubogim dzieciom (z Filipin), zbierając zawleczki (o równowartości około 815 funtów), które zostaną przesłane do siedziby Fundacji w Anglii!


Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X