Za długo to trwa?
PSU Newry

W sobotę 24 listopada 2018 w naszej szkole dobiegła końca charytatywna zbiórka zawleczek (ring-pulls) z puszek po napojach, zorganizowana przez wolontariusza pomagającego przy Zarządzie PSU – pana Kamila Mularczyka.

Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem!

Wielu uczniów uczęszczających do PSU przyłączyło się do tej zbiórki i tym samym pomoglo fundacji charytatywnej: PURPLE COMMUNITY FUND (UK Charity Number 1158729).
Wszystkim osobom, które przyłączyły się do akcji bardzo serdecznie dziękujemy. Wasz wkład w pomoc ubogim dzieciom na Filipinach jest nieoceniony!

Wspólnie w PSU w październiku i listopadzie zebranych zostało rekordowe:27171 zawleczek (w przeliczeniu, gdzie 1 zawleczka = 3 pensy brytyjskie, jest to 27171 x £0.03 = £815,13 dla fundacji)!!!

Zdobywcą nagrody (kosza z bardzo atrakcyjnymi upominkami) za zebranie 5017 zawleczek o łącznej wadze 1,47 kg został …… FILIP z klasy pani Joli.

Brawo Filip! Nagroda zostanie wręczona przez pana Kamila, podczas uroczystości 10-lecia szkoły, już 1-go grudnia.

Ponadto na wyróżnienie zasługują:

• NIKOLA z klasy pani Marty (II miejsce) za zebranie 3786 zawleczek (o wadze nieco ponad 1 kg),
  • FILIP i GRZEGORZ z klasy pani Magdy (III miejsce), za zebranie 3011 zawleczek (o wadze prawie 1kg)
  • ERYK z klasy pana Andrzeja (za zebranie łącznie prawie 2700 zawleczek),
  • ADRIAN (ktory przyniosl 2645 zawleczek).

Dzieci, którym udało się zebrać ponad tysiąc “ring-pulls” to:

• Laura z klasy pani Joli (1764),
  • Liliana z grupy maluchów (1554),
  • Oliwia z klasy pani Magdy (1260).

Poniżej lista pozostałych dzieci, które przyłączyły się do tej zbiórki, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy:

• Klaudia z klasy pani Joli,
  • Sandy + Ally + Philip z klasy pani Marty i Magdy,
  • Michelle z klasy pani Eli,
  • Hannah, Mikołaj, Maja z grupy maluchów,
  • Natalia M.,Oliver G., Natalia K.,Olivier C., Gabriel z klasy pani Kamili,
  • Nicola, Nataniel, Jessica z klasy pani Magdy
  • Zuzia z klasy pani Marty
  • Iga, Nina z klasy pana Andrzeja
  • Iga z klasy pani Magdy
  • Matthew z klasy pani Joli

Znalazła się też jedna “anonimowa” paczuszka, zawierająca 57 zawleczek 😉

Na zakończenie warto jeszcze raz podkreślić, że nasi uczniowie, pomagali ubogim dzieciom (z Filipin), zbierając zawleczki (o równowartości około 815 funtów), które zostaną przesłane do siedziby Fundacji w Anglii!

Polska Szkoła Uzupełniająca Polish Supplementary School Newry
Polska Szkoła Uzupełniająca
Co Ty na to, byśmy przesyłali Ci powiadomienia o nowych informacjach na naszej stronie?