Archiwum PSU Newry

2008 - 2021

Historia PSU Newry
na polska.szkola.pl

Piętnastolecie strony internetowej polska.szkola.pl zbiegło się z końcem współpracy z PSU Newry. Zarząd szkoły zdecydował o założeniu oficjalnej strony internetowej, w związku z czym nie będzie już u nas nowych publikacji bezpośrednio związanych z tą placówką. Jednak wszystkie dotychczasowe materiały będą dostępne jako archiwum, które w najbliższych miesiącach będzie stopniowo odświeżane.

Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry gościła na naszej witrynie od swych początków w 2008 roku – najpierw wspólnie z innymi szkołami, a od 2012 władała tutaj niepodzielnie.

Coś, co miało być rozwiązaniem na jakiś czas; póki Zarząd PSU nie zdecyduje się na oficjalną stronę szkoły, było związkiem na lata. I jak to w związku bywa – były lata chude i tłuste, ale w ostatecznym rozrachunku cały okres współpracy należy uznać za niezwykle udany.

Skontaktuj się z nami, jeśli widzisz jakiś błąd lub chcesz uzupełnić projekt o nowe informacje bądź materiały.

SZKOŁA, POLSKOŚĆ, DWUJĘZYCZNOŚĆ

Celem tego projektu było zwrócenie uwagi na istotę wspierania rozwoju dwujęzyczności u dzieci i młodzieży.

THE WAY TO INTEGRATION

Film zrealizowany w 2018 roku z okazji dziesięciolecia PSU Newry

Praktyczni
dwujęzyczni

W 2019 roku zrealizowaliśmy teledysk do piosenki, która powstała z okazji  Dziesięciolecia Polskiej Szkoły Uzupełniającej w Newry.

uczymy.live

EDUKACJA DZIECI POLONIJNYCH

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną dla polskich dzieci za granicą.
To nowa propozycja umieszczania w jednym miejscu usług oraz projektów edukacyjnych i terapeutycznych dla dzieci polonijnych. Chodzi zarówno o zajęcia stacjonarne, jak i online.
Jeśli twoja działalność jest z tym związana, umieścimy bezpłatnie informacje o niej.
Zapraszamy zatem szkoły, nauczycieli, korepetytorów, terapeutów i wolontariuszy do przesyłania krótkich informacji o swojej działalności.