Połącz obrazek z jego nazwą

Ćwiczenie interaktywne dla dzieci rozpoczynających naukę czytania. Należy połączyć obrazki z nazwami tego, co się na nich znajduje.

Łap obrazki z lewej strony, przeciągnij na prawą i upuść na właściwym słowem.

 


Pomysł ćwiczenia: Katarzyna Weber.
Wykonanie: Grzegorz Wawrzyński

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

X