Pluszowi przyjaciele

W słoneczny, wiosenny poranek najmłodsze dzieci z naszej szkoły przybyły na zajęcia nie tylko z pudelkami na śniadanie wypełnionymi smakołykami, ale także w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.

Rozpoczęliśmy zajęcia w bardzo dobrych nastrojach; dzieci i pluszaki zostały serdecznie przywitane przez wszystkich. Aby trochę się rozbudzić przeprowadziliśmy poranna gimnastykę. Było rozciąganie, podskoki na jednej nodze oraz trucht w miejscu. Dzieci i misiaki sprawowały się na medal.

Maluchy i ich pluszowi przyjaciele z dużym entuzjazmem wzięły udział w zabawach językowych i rytmicznych przygotowanych przez panią Kasię. Wspólnie przenieśliśmy się do lasu. Dzieci miały ubaw po pachy. Nasze kochane maluchy były zachwycone pomysłem wspólnego drugiego śniadania razem z pluszakami. W pudelkach na śniadanie jak zwykle nie zabrakło smakołyków przygotowanych przez mamy.

Odbyła się również lekcja matematyki, na której dzieci liczyły misie, porównywały wielkości oraz próbowały rozróżniać i pisać cyferki.

Maluchy były bardzo podekscytowane zabawa w „Kaczkę i gęś” razem z pluszakami. Misie również pomogły dzieciom śpiewać piosenkę „Moja Fantazja” oraz stworzyć kreatywne dzieła plastyczne.

Dzień w naszej szkole minął od znakiem dobrej zabawy, więc bardzo smutno nam było pójść do domu.

[ Poniżej zdjęcia i film ]

Ania Motyka