Pierwszy dzień w grupie przedszkolnej

Jak co roku we wrześniu nowe dzieci przekraczają próg naszego przedszkola w PSU. Jest to ogromne wyzwanie zarówno dla maluszków, ich rodziców oraz nas- nauczycielek. Tegoroczna grupa, składająca się jak na razie z 12 dzieci (8 dziewczynek i 4 chłopców) świetnie poradziła sobie z przełamaniem lęku, więc jesteśmy przekonani, że maluszki szybko przystosują się do nowej sytuacji i zintegrują z rówieśnikami.

Podczas pierwszego dnia dzieci zdążyły już poznać polskie piosenki i zabawy takie jak „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz „Ojciec Wirgiliusz”, wykonały prace plastyczne, z których były bardzo dumne, a na koniec po krótkim pasowaniu i złożonej przysiędze, oficjalnie zostały przedszkolakami i otrzymały pamiątkowe medale.

Kasia Weber

Related Articles

28 kwietnia 2018

[et_pb_section admin_label=”section”] [et_pb_row admin_label=”row”] [et_pb_column type=”4_4″] [et_pb_text admin_label=”Text”] Sobota zaskoczyła nas pięknym słońcem i świat nabrał ciepłych barw. Nasze dzieci są optymistami, ale czasem można…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X