Pierwsze zajęcia

Pierwsze zajęcia w PSU Newry rozpoczęły się w sobotę 15 listopada, o godzinie 10.00

Zostało utworzonych 7 grup wiekowych: grupa przedszkolna, zerówka, klasa pierwsza, klasa druga połączona z trzecią, klasa czwarta połączona z piątą, szósta oraz klasa gimnazjalna połączona z licealna. Cała kadra pedagogiczna w składzie: Katarzyna ReynoldsMarta SzwenikEwa ToporekKamila GresztaAnna SochaSebastian RzepeckiJolanta CzarnockaSylwia Jakubas i Małgorzata Pelikan;   z entuzjazmem podjęła się trudnego zadania – krzewienia polskości w małych emigrantachpamiętając, że nadrzędnym celem szkoły jest podtrzymywanie więzi dzieci z Polską, z językiem, kulturą, tradycjami naszego kraju.