Pierwsze Walne Zebranie Rodziców

Rodzice mogli zapoznać się z dotychczasowymi wynikami pracy Zarządu oraz nauczycielami przyjętymi do pracy w szkole. W trakcie zebrania odwołano Komitet Organizacyjny, którego głównym celem było doprowadzenie do otwarcia szkoły i powołano nowy zarząd w składzie:

  • przewodnicząca zarządu: Aneta Dąbek,
  • zastępca: Marian Rosiak,
  • sekretarz: Marta Sitkowska,
  • skarbnik: Iwona Kotula,
  • członkowie: Barbara Achtelik, Józef UgonohEwa Rybka.

Rodzice zaakceptowali także Statut Szkoły, w którym między innymi ustanowiono nazwę szkoły na Polska Szkoła Uzupełniające w Newry (Polish Supplementary School in Newry)

Członkowie Zarządu i osoby wspomagające jego działalność odpowiadali na pytanie i wątpliwości rodziców dotyczące m.in. organizacji zajęć, bezpieczeństwa dzieci, przewidywanych kosztów funkcjonowania szkoły i dalszych kroków w kierunku uruchomienia szkoły.

 

[foogallery id=”3036″]

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *