Pierwsze Walne Zebranie Rodziców

Rodzice mogli zapoznać się z dotychczasowymi wynikami pracy Zarządu oraz nauczycielami przyjętymi do pracy w szkole. W trakcie zebrania odwołano Komitet Organizacyjny, którego głównym celem było doprowadzenie do otwarcia szkoły i powołano nowy zarząd w składzie:

  • przewodnicząca zarządu: Aneta Dąbek,
  • zastępca: Marian Rosiak,
  • sekretarz: Marta Sitkowska,
  • skarbnik: Iwona Kotula,
  • członkowie: Barbara Achtelik, Józef UgonohEwa Rybka.

Rodzice zaakceptowali także Statut Szkoły, w którym między innymi ustanowiono nazwę szkoły na Polska Szkoła Uzupełniające w Newry (Polish Supplementary School in Newry)

Członkowie Zarządu i osoby wspomagające jego działalność odpowiadali na pytanie i wątpliwości rodziców dotyczące m.in. organizacji zajęć, bezpieczeństwa dzieci, przewidywanych kosztów funkcjonowania szkoły i dalszych kroków w kierunku uruchomienia szkoły.

 

[foogallery id=”3036″]

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Przed pierwszymi zajęciami

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.13″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px” custom_padding=”10px|10px|10px|10px” content_max_width=”95%” header_letter_spacing=”2px” box_shadow_style=”preset3″ header_text_color=”#ffffff” saved_tabs=”all”] W ramach obchodów Dziesięciolecia PSU…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X