Wiek

Prowadzący

Nadajemy.online

Prowadzący

NADAJEMY.ONLINE to zajęcia medialne dla dzieci polonijnych interesujących się publikowaniem w sieci w legalny i bezpieczny sposób, a przy okazji chcących rozwijać umiejętności w posługiwaniu się językiem polskim.

Jeśli twoje dziecko interesuje się mediami, dziennikarstwem, filmem, fotografią, publikowaniem w Internecie – zapraszamy serdecznie! Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży (rocznik 2011 i starsze), chcących rozwijać swoje zainteresowania na zajęciach prowadzonych w języku polskim. Jest to więc też atrakcyjna forma pośredniego doskonalenia umiejętności językowych.

Zajęcia są przygotowywane i prowadzone przez nauczyciela dyplomowanego języka polskiego i informatyki z wieloletnim stażem pracy w szkołach podstawowych i gimnazjum w Polsce oraz w polskich szkołach za granicą.