Opowiem wam coś o sobie


“Opowiem wam coś o sobie” – to akcja prowadzona w klasie 1, w ramach której uczniowie opowiadają o swoim hobby.

 

Poznaliśmy już wcześniej zainteresowania Wiktora i Natalii, którzy opowiedzieli nam o dinozaurach. [ZOBACZ FILM>>>]
Dwa tygodnie temu o swojej kolekcji kart “Pokemon” opowiedział Oliver, a wczoraj Natalka przedstawiła nam swoją pasję – origami i nauczyła nas jak wykonać serduszko oraz piano.
Wszystkim dzieciom dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi zainteresowaniami. Czekamy na więcej

 


[foogallery id=”219413″]

Related Articles

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

X