Opłata za podręczniki na rok szkolny 2018/2019

Szanowni Państwo,

Najbliższy rok szkolny 2018/2019 to kontynuacja ujednolicania  standardów dla szkół polonijnych zrzeszonych w Forum Edukacji Polonijnej w Irlandii Północnej – PEF NI( Polish Educational Forum NI).

Aby zapewnić dzieciom wysoki poziom nauczania języka polskiego, historii i geografii Polski, bardzo prosimy o dokonanie wpłaty £10 w najbliższą sobotę – koniec roku szkolnego- na podręczniki na przyszły rok szkolny.

To będzie całkowity koszt podręczników dla ucznia.  Uiszczenie wpłaty,  gwarantuje dziecku otrzymanie książek na początku roku szkolnego. W przypadku braku wpłaty, nie będzie podręczników z chwilą rozpoczęcia nauki i wówczas rodzic będzie musiał we własnym zakresie sprowadzić książki z Polski za pełną opłatą.

Zarząd PSU

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *