Opłata za podręczniki na rok szkolny 2018/2019

Szanowni Państwo,

Najbliższy rok szkolny 2018/2019 to kontynuacja ujednolicania  standardów dla szkół polonijnych zrzeszonych w Forum Edukacji Polonijnej w Irlandii Północnej – PEF NI( Polish Educational Forum NI).

Aby zapewnić dzieciom wysoki poziom nauczania języka polskiego, historii i geografii Polski, bardzo prosimy o dokonanie wpłaty £10 w najbliższą sobotę – koniec roku szkolnego- na podręczniki na przyszły rok szkolny.

To będzie całkowity koszt podręczników dla ucznia.  Uiszczenie wpłaty,  gwarantuje dziecku otrzymanie książek na początku roku szkolnego. W przypadku braku wpłaty, nie będzie podręczników z chwilą rozpoczęcia nauki i wówczas rodzic będzie musiał we własnym zakresie sprowadzić książki z Polski za pełną opłatą.

Zarząd PSU

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X