Oficjalne powitanie w St. Joseph’s School?


Mimo iż w nowym miejscu jesteśmy już od grudnia zeszłego roku, to oficjalne powitanie w St. Joseph’s Boys High School odbyło się w sobotę 9 kwietnia. Na uroczystość przybyli burmistrz Newry, konsul honorowy Jerome Mullen oraz dyrektor szkoły Declan Murray.

Joanna Ulanowska


[foogallery id=”5213″]

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

PRZEPROWADZKA

Od 5 grudnia zajęcia odbywają się w budynku szkoły St Joseph’s Boys High School, 20 Armagh Road. [themify_button style=” light-green small rounded” link=”http://psu.wawrzynski.net/od-5-grudnia-zajecia-w-nowym-miejscu/#mapa” ]ZOBACZ NA MAPIE[/themify_button] www.stjosephsnewry.com W nowym budynku powitał…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X