PRZEPROWADZKA

Od 5 grudnia zajęcia odbywają się w budynku szkoły
St Joseph’s Boys High School, 20 Armagh Road. 
[themify_button style=” light-green small rounded” link=”http://psu.wawrzynski.net/od-5-grudnia-zajecia-w-nowym-miejscu/#mapa” ]ZOBACZ NA MAPIE[/themify_button]

www.stjosephsnewry.com

W nowym budynku powitał nas dyrektor szkoły, pan Declan’a Murray, Konsul Honorowy, Jerom Mullen oraz ksiądz Krzysztof. 

WAŻNE INFORMACJE!
  • Szkoła jest otwarta od 9.50
  • Każdy nauczyciel czeka na swoich uczniów na dole, następnie zabiera klasę do sali lekcyjnej.
  • Rodzice nie mogą chodzić po szkole!
  • Zajęcia kończą się o 13.50.
  • Nauczyciel schodzi na dół z dziećmi, gdzie odbierają je rodzice.

[foogallery id=”4472″]

Related Articles

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

[button link=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/PSUFormularz2018-19.pdf” newwindow=”yes”] POBIERZ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA[/button] Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 będą odbywać się podczas spotkania informacyjnego w dniu 9 czerwca…

Jasełka 2017

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image _builder_version=”3.0.92″ src=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2017/12/jaselka-tytul.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light”]   [button link=”#foto” color=”green”] ZOBACZ ZDJĘCIA[/button] [button link=”#film” color=”blue”] ZOBACZ FILM[/button]  …

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X