Nowy partner PSU Newry


Gimnazjum Publiczne nr w Czechowicach-Dziedzicach zaproponowało naszej szkole współpracę, której celem mają być wspólne przedsięwzięcia motywujące uczniów i nauczycieli obu placówek do kreatywnych działań i wymiany doświadczeń. Wśród wspólnych przedsięwzięć znajdzie się między innymi akcja „Kartka za kartkę”, której pierwsza edycja odbyła się rok temu [button style=” light-green small rounded” link=”http://psu.blogtura.pl/kartka-za-kartke/” target=”_blank” ]ZOBACZ[/button]

Informacje o partnerskiej szkole można znaleźć na jej oficjalnej stronie >>> oraz na Facebooku>>>.

Wraz z listem od pomysłodawczyni współpracy, który prezentujemy poniżej, otrzymaliśmy kilka miłych upominków od Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *