Nowy partner PSU Newry


Gimnazjum Publiczne nr w Czechowicach-Dziedzicach zaproponowało naszej szkole współpracę, której celem mają być wspólne przedsięwzięcia motywujące uczniów i nauczycieli obu placówek do kreatywnych działań i wymiany doświadczeń. Wśród wspólnych przedsięwzięć znajdzie się między innymi akcja “Kartka za kartkę”, której pierwsza edycja odbyła się rok temu [button style=” light-green small rounded” link=”http://psu.blogtura.pl/kartka-za-kartke/” target=”_blank” ]ZOBACZ[/button]

Informacje o partnerskiej szkole można znaleźć na jej oficjalnej stronie >>> oraz na Facebooku>>>.

Wraz z listem od pomysłodawczyni współpracy, który prezentujemy poniżej, otrzymaliśmy kilka miłych upominków od Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice.

Related Articles

Polska szkoła w Newry – geneza

[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.2″ top_divider_style=”wave2″ top_divider_color=”#0c71c3″ top_divider_height=”190px” bottom_divider_style=”curve2″ bottom_divider_color=”#0c71c3″ bottom_divider_height=”265px”][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_blurb title=”10 LAT TEMU” icon_placement=”left” _builder_version=”3.2″ header_text_shadow_style=”preset2″ use_background_color_gradient=”on” border_radii=”on|1px|1px|1px|1px” border_width_all=”1px” border_color_all=”#0c71c3″ custom_margin=”10px|10px|50px|10px”…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X