Za długo to trwa?
PSU Newry

Nota prawna

Autorzy tekstów oraz administrator strony nie odpowiadają za treść zamieszczonych materiałów. Mają one jedynie charakter informacyjno-edukacyjny. Informacje staramy się aktualizować, jeśli coś ulegnie zmianie.

Za wykorzystanie danych informacji czytelnik nie może ubiegać się o jakiekolwiek roszczenia wobec autorów tekstów.

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez uzyskania pisemnej zgody autora tekstu jest łamaniem praw autorskich i prawnie karane.

Właścicielem licencji na zamieszczone zdjęcia (z wyłączeniem zdjęć prywatnych i szkolnych) oraz wykorzystanych grafik i skryptów jest wykonawca witryny.

Zdjęcia i filmy szkolne, na których znajdują sie uczniowie PSU Newry zamieszczane są za pisemną zgodą ich rodziców dołączaną do formularza rejestracyjnego przy zapisach do szkoły.

Jeśli uważasz, że zdjęcie lub film, na którym jesteś TY lub Twoje dziecko zamieszczono bez Twojej zgody, skontaktuj się natychmiast z administratorem witryny, wypełniając poniższy formularz lub pisząc na adres [email protected]