Niecodzienne wyróżnienie – profesor Miodek w naszej szkole!

Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry i profesor Miodek w programie TV Polonia “Słownik polsko-polski”

Szanowni Państwo, nasza szkoła została zaproszona do udziału w programie poświęconym zagwozdkom językowym “Słownik polsko-polski”, który prowadzony jest przez wybitnego polskiego językoznawcę prof. Jana Miodka i dr Justynę Konarską.

W tym odcinku wystąpi grupa 6 i 7-latków z grupy Edukacja wczesnoszkolna, poziom I i II.

Jesteście ciekawi naszych pytań? 😊

Zapraszamy serdecznie do oglądania nas na żywo na youtube już w sobotę 20 stycznia o godzinie 10.00 (link do streaming’u będzie wygenerowany w dniu nagrania i podany na FB Słownika polsko-polskiego  lub na FB pana Dariusza Dynera

Emisja programu z naszym udziałem jest zaplanowana na antenie TV Polonia 3 lutego o godz. 17.00 (premiera), powtórka o godz. 00.15

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia programu, a także do odwiedzania profilu Słownika polsko-polskiego na FB.

[button link=”https://pl-pl.facebook.com/Slownikpolskopolski” newwindow=”yes”] ODWIEDŹ SŁOWNIK POLSKO-POLSKI NA FB[/button]

Program można także oglądać na stronach TVP http://vod.tvp.pl/audycje/wiedza/slownik-polskopolski

 

Dyrektor PSU
Katarzyna Weber

Related Articles

1000 POLUBIEŃ NA DZIESIĘCIOLECIE?

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.0.98″ title=”on” meta=”off” author=”off” date=”on” categories=”on” comments=”on” featured_image=”on” featured_placement=”background” text_color=”light” text_background=”off” text_shadow_style=”preset3″ title_font_size=”52px” title_font_size_last_edited=”on|desktop” title_text_shadow_style=”preset3″ custom_margin=”30px|||” custom_padding=”130px|||” title_line_height=”1.1em” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″…

10 lat PSU Newry – materiały

[et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”on” specialty=”off” next_background_color=”#000000″][et_pb_fullwidth_post_title _builder_version=”3.17.6″ meta=”off” featured_image=”off” /][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” next_background_color=”#000000″ prev_background_color=”#000000″][et_pb_row][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_divider _builder_version=”3.17.6″ show_divider=”off” height=”50px” /][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″] Strona będzie sukcesywnie aktualizowana.  Znajdą…

Responses

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X