Za długo to trwa?
PSU Newry

Muniek z T.LOVE zachęca rodziców za granicą, aby posyłali swoje dzieci do polskich szkół

Przedstawiamy kolejny efekt jednej z naszych akcji w ramach obchodów dziesięciolecia Polskiej Szkoły uzupełniającej w Newry. Po Czesławie Mozilu, Kevinie Aistonie i Jurku Owsiaku kolejną znaną osoba, która zachęca do posyłania dzieci emigrantów do polskich szkół za granicą i dbania o ich dwujęzyczność jest Muniek Staszczyk – lider legendarnego zespołu T.LOVE. Grupa znana jest z takich przebojów jak: “Chłopaki nie płaczą”, “Jest super”, “Stokrotka” czy “Ajrisz”

WIĘCEJ O ZESPOLE T.LOVE Znane osoby dla PSU Newry


https://youtu.be/s7YAIzaygNk&rel=0


 


Miło nam poinformować, że znaleźliśmy pierwszego sponsora Dziesięciolecia PSU Newry. Pomoc finansową w przygotowaniu naszego jubileuszu zaoferowała firma prawnicza z Belfastu.

Dziękujemy bardzo


 

RJW Law

RJW Law

Kancelaria Prawna w Belfaście

Dofinansowanie obchodów Dziesięciolecia PSU Newry.


Tel: 028 9521 3111

E-mail: [email protected]


 

SPECJALNIE DLA PSU NEWRY:

strona główna
Polska Szkoła