Za długo to trwa?
PSU Newry

Muniek Staszczyk z T.LOVE dla PSU Newry

Opublikowano: 28/03/2018

Muniek z T.LOVE zachęca rodziców za granicą, aby posyłali swoje dzieci do polskich szkół

Przedstawiamy kolejny efekt jednej z naszych akcji w ramach obchodów dziesięciolecia Polskiej Szkoły uzupełniającej w Newry. Po Czesławie Mozilu, Kevinie Aistonie i Jurku Owsiaku kolejną znaną osoba, która zachęca do posyłania dzieci emigrantów do polskich szkół za granicą i dbania o ich dwujęzyczność jest Muniek Staszczyk – lider legendarnego zespołu T.LOVE. Grupa znana jest z takich przebojów jak: „Chłopaki nie płaczą”, „Jest super”, „Stokrotka” czy „Ajrisz”

WIĘCEJ O ZESPOLE T.LOVE Znane osoby dla PSU Newry


https://youtu.be/s7YAIzaygNk&rel=0


 


Miło nam poinformować, że znaleźliśmy pierwszego sponsora Dziesięciolecia PSU Newry. Pomoc finansową w przygotowaniu naszego jubileuszu zaoferowała firma prawnicza z Belfastu.

Dziękujemy bardzo


 

RJW Law

RJW Law

Kancelaria Prawna w Belfaście

Dofinansowanie obchodów Dziesięciolecia PSU Newry.


Tel: 028 9521 3111

E-mail: [email protected]


 

SPECJALNIE DLA PSU NEWRY:

Powiązane

Wycieczka do fabryki czekolady!

Wycieczka do fabryki czekolady!

Wycieczka do Fabryki Czekolady! W najbliższą sobotę 8 czerwca jedziemy na wycieczkę do Fabryki Czekolady Butlers w Dublinie. Wyjazd z parkingu Damolly Retail Park w Newry (przy B&Q) Grupa I *zbiórka o godzinie 8.15am na parkingu przy B&Q, powrót około...

Konkurs – Zapraszam cię do Polski

Konkurs – Zapraszam cię do Polski

Pod takim tytułem odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny zorganizowany dla wszystkich dzieci,nie tylko tych uczęszczających do PSU. Konkurs był organizowany przez Polską Szkołę Uzupełniającą w Newry przy wsparciu Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Belfaście w...

Dofinansowanie od Stowarzyszenia Wspólnota Polska

Dofinansowanie od Stowarzyszenia Wspólnota Polska

Szkoła otrzymała w 2018 roku częściową refundację kosztów działalności od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018 roku Dziękujemy....

Archiwa

strona główna
Polska Szkoła