Maths and English Booster Club

Maths and English Booster Club – zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego prowadzone w języku angielskim przez mgr Anetę Paliś, która na co dzień pracuje z dziećmi w szkole lokalnej.

Cele zajęć:

  • wyrównanie różnic i braków, które mogą być powodem trudności szkolnych,
  • przygotowanie i powtórka do testów/egzaminów np. do transfer testu,
  • doskonalenie umiejętności w tych dwóch obszarach.

 

Zapraszamy w każdą sobotę począwszy od 7 marca, w godzinach 14.00-15.00

St. Joseph’s Boys High School in Newry
20 Armagh Road

Cena: £7 za lekcję (płatne na miejscu).

Wymagana jest wstępna rezerwacja miejsca (wypełnij formularz poniżej).Related Articles

Zajęcia dziennikarskie w PSU Newry

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.12.2″] ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE 2018/2019W RAMACH PROJEKTU: STUDIO KAPSUŁKA   Polska Szkoła Uzupełniająca w Newry informuje o uruchomieniu zajęć dodatkowych prowadzonych równolegle do…

Zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019

[button link=”https://polska.szkola.ple/wp-content/uploads/2018/06/PSUFormularz2018-19.pdf” newwindow=”yes”] POBIERZ FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA[/button] Informujemy, iż zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 będą odbywać się podczas spotkania informacyjnego w dniu 9 czerwca…

X